Kategorie: Wszystkie | Misz-Masz | Ręcznie robione i zdobione | Sentencje
RSS
poniedziałek, 22 kwietnia 2013
Nowa odsłona bloga o Polskim Rękodziele

Nowa odsłona bloga o Polskim Rękodziele- KLIKNIJ i ZOBACZ.

 

Nowa odsłona bloga o Polskim Rękodziele

Nowa odsłona bloga

http://polskierekodzielo.blogspot.com/

Prezenty ręcznie robione

 

Dodatkowo możesz poczytać - Polskie Rękodzieło - Trafione Pomysły Na Prezenty Ręcznie Robione - Dbamy o to, abyś dawał tylko trafione prezenty

Niepowtarzalne przedmioty, ozdoby i biżuteria ręcznie robiona czyli pomysły na wyjątkowe prezenty.
 
W art sztambuchu - obejrzysz prezenty, dekoracje i ozdoby ręcznie robione. Wszystkie przedmioty stworzone przez polskich rękodzielników.

Co kupić na prezent dowiesz się czytając i oglądając -  przewodnik po prezentach ręcznie robionych. Tylko polskie rękodzieło.

stylowe kartki na różne okazje ...." zaproszenia i nie tylko" pamiątkowe karty" torebki" filcowanki i wełniaczki" kolorowe korale"
to tylko drewienka..." szupa- biżuteria z koralików" zimowa, bajkowa, świąteczna" torebki, torebeczki" w dniu ślubu i komunii świętej...." szydełkowy misz-masz"
twórczy recykling" ażurami otulona..." piękne i eleganckie" portrety na życzenie" bead jewellery" decoupage w twoim domu"
wariacje z filcem" zawsze z aniołem..." ach motyle, motyle ..." białe święta" szydełkowe sploty" łąka kwiatów"portrety na życzenie" filcowanki i wełniaczki" zimowa, bajkowa, świąteczna" zaproszenia i nie tylko" obrazy i obrazki " na każdą okazję"
twoja wizytówka" zawsze z aniołem..." ślubne bolerka, sweterki" piękne i eleganckie" kolorowe korale" naszyjniki -makramowe sploty"
mała dama" Zazdrostne firaneczki" ażurami otulona..." pensjonarka" ubrania ręcznie tkane " magiczne anioły "
obrazy na szkle" plotę sobie..." portret ołówkiem malowany" opiekuńcze anioły..." aniołek ... z pasją" pamiątkowe karty"
kolorowe zamotanie" bead jewellery" szydełkowe lato zdzid" etnoszyjniki" babcine klimaty " szafa malucha"
ręcznie zdobione lampy i świeczniki szklane" la belle epoque - biżuteria artystyczna" szydełko na co dzień" na dodatek lawenda" kwiaty zaklęte w broszkach" portrety malowane na zamówienie"wtorek, 02 kwietnia 2013
Nowe prace polskich rękodzielników
babcine klimaty " szafa malucha" ręcznie zdobione lampy i świeczniki szklane" piękne i eleganckie" la belle epoque - biżuteria artystyczna" magiczne anioły "
szydełko na co dzień" na dodatek lawenda" kwiaty zaklęte w broszkach" portrety malowane na zamówienie" witamy miłych gości..." szydełkowa wiosna i lato"
portrety na życzenie" dla każdego coś ładnego" kolorowe korale" przyjazna biżuteria" wesołe lale" bead jewellery"
kartki jajka i dekoracje na wielkanoc" radosna wiosna" wiosenne święta" kolorowe święta" wełniana wielkanoc" dekorki na każdą okazję"

.